—________ is the price(价格) of mutton?—About ¥10.8.
The question is not easy and only _______ students can answer it.
---_______ do you go on a picnic? --- Twice a week.
---_____________________? ---He is big and strong.
Miss Li teaches _______English. We all like _______ very much.
Sandy doesn’t like swimming, so she _______ goes swimming with her friends.