— I bought a nice MP3 yesterday. It’s only$150.—Oh, really? I spent ___________ money than you .Mine is $120.
—Can I help you? —________
________breakfast, I like milk and eggs.
________you in the classroom?
Cook the food for __________, and then you can have a delicious meal.
These students ___________ a party on the playground if it __________ tomorrow.