– How much does it cost?– Four ______ yuan.
Our classroom is bigger than _____.
----Who drew the picture? ----Mary did. She can draw very well, ______ she is only a _______girl.
Jim wants to do __________ today.
If you want to be healthy, you must eat _____meat and take _____exercise.
It is important _________.